Ako by malo vyzerať správne oblečenie?

Pes ako spoločník dokáže vykúzliť úsmev na tvári a zahnať snáď každý splín. Preto by sme im mali oplácať ich vernú lásku rovnakou mincou. To znamená dopriať im nejakú maškrtu, kúpiť kvalitný obojok alebo aj pláštenku do nepríjemného počasia.

Toto odvetvie je dnes stále viac obľúbené a v módnom priemysle pre domácich miláčikov sa stáva obliekanie psíkov úplnou špičkou. Možno občas aj v televízii zaznamenáte nejakú módnu prehliadku, ktorá propaguje práve túto módnu vlnu.
Najdôležitejšie sú najmä funkčné materiály, ktoré by mali byť priedušné a pohodlné, aby vášho psa nijako neobmedzovali v pohybe.

deštník

Napríklad pršiplášte pre psov spĺňajú veľmi prísne podmienky a vďaka tomu sa hodia snáď do každého počasia, či už prší, sneží alebo je silný vietor. Je to s nimi podobné ako s outdorovým vybavením pre človeka.
Každý outfit by ste mali najprv vášmu miláčikovi vyskúšať, pretože by mu mal perfektne padnúť a nikde neškrtiť. Ani príliš voľné oblečenie nie je práve tou správnou voľbou.

oblečení

Kvalitné prevedenie drží tvar a farba vydrží aj niekoľko sezón intenzívneho nosenia. Základom je odolnosť voči vetru a vode.
Chránite tak vášho psíka, ktorý nebude toľko chorý a vy si užijete veľa zábavy a vyvádzania vonku.

Čo garantujú pršiplášte s membránou?

§ priedušnosť, vďaka ktorej sa im kožuch nezaparí
§ lepené švy, ktoré neprefúknu a nenavlhnú
§ tichosť a prispôsobivosť materiálu pri akomkoľvek pohybe
§ jednoduchú údržbu materiálu (možno prať v práčke bez aviváže)
§ vychytaný strih
§ ochrana pred miernou zimou najmä v sychravom počasí
§ kvalitu za prijateľnú cenu

Žiadna investícia do jeho zdravia by nemala byť zbytočná. Veď potom by ste boli smutní, že je chorý a trápi sa. Navyše návštevy u veterinára tiež nie sú práve tie z najlacnejších služieb.

Váš domáci maznáčik tak bude mať krásny oblek, ktorý sa ľahko oblieka vďaka všitému zipsu a vy na neho budete pyšní, pretože medzi ostatnými zažiari ako drahokam. Odmenou vám bude veselé zvieratko, ktoré vás nakazí svojou neutíchajúcou energiou.