Aj ženy vedia pracovať na kryptomenách

Ženy sú často považované za osoby, ktoré nemajú logické myslenie a ktoré nie sú schopné sa vo veciach celkom presne orientovať. Keď sa nad tým zamyslíte, musí vám byť hneď jasné, aká je to hlúposť. No napriek tomu si musíte uvedomiť jednu vec. Ženy toho dokážu oveľa viac ako muži. Napriek tomu, že by ste si možno najprv pomysleli, že toto je prejav feminizmu, vôbec nejde o to. Ide v prvom rade o to, aby ste verili svojmu úsudku a hlavne tomu, čo je pre vás prvoradé. A pre niektoré ženy je skutočne ťažké zostať ženou v čisto mužskom svete.
ikony

Ak chcete podnikať alebo robiť prácu medzi samými mužmi, musíte sa jedným stať. Inak vás nebudú akceptovať…

To je názor vo všeobecnosti, ktorý teda nie je ničím známy. Ale je nepravdivý. My ženy by sme mali zostať ženami, napriek tomu, že to máme v hlave nejakým spôsobom už usporiadané. Alebo aspoň to je názor, ktorý zastávam práve ja. Je dôležité, aby ste mysleli hlavne na to, že môžete byť ženou aj vtedy, keď sa na vás ľudia pozerajú ako na človeka, ktorý sa vo veľa veciach nevyzná. Zabudnite na to, že by ste mali myslieť nejako inak. Zabudnite na to, že pre vás musí byť niečo mužské. Aj keď sa zaoberáte počítačmi a kryptomenami, môžete zostať ženou.

Keď sa rozumiete technike, neznamená to, že máte mužské črty. Proste vám to páli. Tak čo s tým máte robiť?
mince bitcion

Jednoducho byť verná hlavne sama sebe. Ak sa chcete venovať kryptomenám, prečo by ste mali počúvať niekoho, kto vám vraví, že nemáte ani na litecoin mining? Ak budete chcieť, tak môžete začať pokojne ťažiť aj bitcoin a ako sa na vás budú pozerať potom, keď sa do toho pustíte? Je veľmi dôležité, aby ste sa zamerali práve na to, čo je pre vás dôležité a podstatné. Keď však budete niekým iným, verte tomu, že sa vám nebude dariť. Buďte sama sebou aj pri pracovaní. To je naozaj dôležité, verte tomu.


3.5/5 - (2 votes)