Aby si vaše telo zvyklo

Chcete zhodiť kilá? Ak áno, tak to platíte ku skutočne veľkej väčšine ľudí na celom svete. Keby sa urobil verejný prieskum, asi by bolo naozaj len minimum ľudí, ktorí nemali nikdy problém so svojou postavou. Napriek tomu, že je veľká väčšina ľudí nespokojná, všimli ste si niekedy, že je skutočne minimum tých, čo sú ochotní so sebou niečo urobiť? Väčšina ľudí sa jednoducho len sťažuje a nezaujíma ich, že by mohli skutočne niečo začať robiť. Veď práve to je základ, nemyslíte? Môžete to predsa skúsiť, môžete niečo urobiť preto, aby ste boli spokojný. Otázkou je či vám nie je pohodlnejšie sa iba sťažovať.

káva

Pre mnohých ľudí je lamentovanie a sťažovanie sa oveľa jednoduchšie. Zdvihnúť zadok a niečo urobiť? To nie. A viete, na čo sa najčastejšie vyhovárajú? No na to, že ich vždy zastihne vlčí hlad a jednoducho potrebujú vyjesť celú chladničku.

Vlčí hlad je naozaj nepriateľ, v tom sa určite zhodneme. Ale môžete sa zatnúť. Alebo si môžete dať miesto toho niečo iné, čo môžete jesť pokojne aj o druhej v noci. Napríklad zeleninu alebo niečo ľahké, čo váš žalúdok tak veľmi nezaťaží. Na druhej strane by ste mali každé ráno vypiť niečo, čo vám bude prirodzene brániť v divokom jedení. Skúste nápoj kava na chudnutie.

Počuli ste už o tom alebo to je pre vás úplne neznámy pojem? Veríme tomu, že keď sa toho raz chytíte, určite prídete na spôsob, ako by ste si na to mohli zvyknúť. Nastavte si budík, aby ste ju nezabudli vypiť.

metr

Takýmto spôsobom skutočne zabudnete na to, že ste boli niekedy príliš hladný. Verte tomu, že vás to zasýti a že sa budete musieť do pravidelného jedenia dokonca nútiť. A to je niečo, čo by vás malo skutočne motivovať k tomu, aby ste to zvládli. Nemajte obavy a verte tomu. Niekto si myslí, že je to placebo efekt, ale nie je to celkom tak. Je to účinné a ak tomu neveríte, vyskúšajte to sami.