Aby boli nechty prirodzené

Záleží mi na tom, čo nosím na svojich rukách. Nezáleží na tom či sa to týka šperkov, ktoré nosím, alebo mojej manikúry. Chcem mať na seba niečo, s čím budem spokojná. Hlavne preto, že na svojich rukách si dávam naozaj extrémne záležať. A zastávam názor, že každý človek by si mal dať na svojich rukách záležať. Dôvod je veľmi jednoduchý. Hlavné je, aby ruky pôsobili žensky. Neviem prečo, ale mám hrôzu z toho, že si o mojich rukách niekto pomyslí, že sú chlapské. Preto im dávam pocítiť, že práve tieto ruky, tieto dlane a tieto prsty patria žene. S tým ale neodmysliteľne súvisí práve manikúra a šperky, ktoré rada nosím.

barevné gely

Všetkého veľa škodí, a to platí aj pri manikúre.
Aj keď si veľmi rada svoje ruky dokonale zdobím, som zástankyňou minimalizmu. Myslím si, že nič nevyzerá dobre, keď je to príliš prehnané a oplácané. Nemám rada, keď sa niečo snaží byť krásne nasilu. Neviem sa s tým stotožniť a myslím si, že nie som sama, ktorá má takýto názor. Práve preto by ste si mali dávať pozor aj vy, čo si na vaše ruky dávate. Móda mnohých prsteňov a šperkov tu síce stále je, no aj niečo prehnané sa dá prehnať ešte viac, keď veľmi chcete. Snažte sa preto a nerobte zo seba cirkusovú postavičku.

gel na nehty

V robení manikúry buďte obozretná
To isté však platí aj pri manikúre. Je fajn, že niekto svoje nechty nechá celé posypať kamienkami alebo rôznymi kvetinkami, aby pôsobili vábne. Mne to však príde skôr odstrašujúce a neprirodzené, nemyslíte? Taký istý názor mám aj na dlhé pazúriská, ktorými vám dámy môžu jedine tak vyškriabať oči. Ak však chcete niečo prirodzené, určite zvoľte gel lak. To je jednoznačne niečo, vďaka čomu budú vaše nechty síce pôsobiť veľmi upravene, ale zároveň aj naozaj prirodzene. A nie je nič lepšie, ako mať na nechtoch niečo, čo ich dokonale kopíruje. Zároveň sú však naozaj pevné a nemusíte sa báť, že sa po pár dňoch olúpe či zničí.

4/5 - (1 vote)