A čo vaše detstvo?

S čím sa spája detstvo vám? Čo je pre vás symbolom vášho detstva? Vášho najkrajšieho obdobia v živote, na ktoré spomínate s láskou a so zvláštnym úsmevom na tvári. Možno nie každý si na svoje detstvo spomína s úsmevom na tvári, no určite väčšina z nás naň má len tie najkrajšie spomienky. Čo ste na ňom milovali úplne najviac? Niekto nie hračky a ani nie Vianoce či narodeniny. Ale práve čas, ktorý ste strávili so svojimi rodičmi. Predsa len, boli to vzácne chvíle, no nemáme pravdu? Niekto predsa s rodičmi už teraz čas netrávi a práve to je dôvod, prečo rád spomína na detstvo.

udice

Pre chlapcov sú tieto spomienky obzvlášť veľmi dôležité. Otcovia sú pre nich veľmi dôležití. Pre každého syna je jeho otec veľmi dôležitý. Hlavne ten čas, ktorý ste strávili spolu, no nemáme pravdu? Zážitky sú predsa o niečom úplne inom ako vecné veci, ktoré ste dostali, no nie? Vždy je čas vzácnejší ako čokoľvek, čo ste kedy dostali. A práve preto by ste na to mali myslieť, keď nebudete mať čas na vlastné deti. Nie je nič lepšie, ako zobrať udice a ísť so svojím synom na ryby. Nikdy ste to nezažili so svojím otcom? Tak je predsa načase, aby ste začali, no nie?

rybař

Tráviť čas so svojím dieťaťom je skutočne dôležité a vy to určite veľmi dobre viete. Môže ho to ovplyvniť na celý život, dokonca si to ani neviete predstaviť. Je veľmi dôležité, aby ste trávili so svojím synom čas, kedy ste len vy dvaja. Bude to niečo, na čo bude vždy spomínať, keď bude starší. A možno ho práve vtedy inšpirujete k tomu, aby trávil čas so svojimi deťmi, pretože to bude mať za vzor. Uvidíte, že z toho budete nadšený. Pretože vám bude jasné, že toto má od vás. A že ste mu jednoducho predali niečo, na čom skutočne záleží. Nemáte z toho už teraz dobrý pocit? Verte tomu, že budete mať ešte lepší, keď uvidíte svoje vnúčatá na rybách, ako sa tešia.

5/5 - (1 vote)